Organisatie

 
 

Organisatie | Organisation: 11 leden | members
Jacques Coussens | Guy Dedeyne | Jan Desutter| Guy Hannosette | Pascal Heytens | Jo Quartier | Luc Schietgat | Philippe Vermeeren | Henk Vlaemynck | Johan Wastyn | Philip Vlieghe

Manager: Marc Claerhout - marc@e3harelbeke.be
Voorzitter | Chairman: Guy Dedeyne - guy.d@e3harelbeke.be
Onder-voorzitter | Vice-chairman: Jan Desutter - jan@e3harelbeke.be

Persverantwoordelijke | Press: Jacques Coussens - jacques@e3harelbeke.be +32 (0)475 79 44 03
Koersdirecteur | Race director: Philippe Vermeeren - philippe@e3harelbeke.be +32 (0)475 26 71 71
Assistent koersdirecteur | Race director assisent: Johan Wastyn - johan.w@e3harelbeke.be

Financiële commissie | Financial commission: Guy Hannosette | Roos Desimpelaere
Buitenlandse betrekkingen | Foreign Affairs: Philip Vlieghe - philip@e3harelbeke.be

PR-commissie | PR-commission:
Voorzitter
| Chairman: Jacques Coussens - jacques@e3harelbeke.be
Leden | Members: Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Philip Vlieghe | Benoit Declerck | Philippe Harinck | Diederiek Degryse | Dieter Verhaeghe

Sportcommissie | Sportcommission:
Voorzitter | Chairman: Johan Wastyn - johan.w@e3harelbeke.be Leden | Members: Luc Schietgat | Henk Vlaemynck | Philippe Vermeeren | Yannick Desmetz | Gilles Desmet | Seppe Seynhaeve | Simon Depraetere | Jens Raes Verantwoordelijke signaalgevers : Chris Van Cleven - chris@e3harelbeke.be

Technische Commissie | Technical commission:
Voorzitter
| Chairman: Pascal Heytens - pascal@e3harelbeke.be
Leden | Members: Jo Quartier | Lieven Naessens | Kris Buys | David Dieryckxvisschers | Jeffrey Dewulf | Eddy Craig | Vera Hagedoorn | Joost Callewier | Frederic Moerman

VIP-Bus Commissie | VIP-Bus commission:
Voorzitter
| Chairman: Philippe Vermeeren - philippe@e3harelbeke.be
Leden | Members: Jan Desutter | Guy Hannosette | Ignace Claerhout | Bart Deblaere | Martin Vandevelde | Thomas Michels | Veronique Daem | Frank Salembier

Persaccreditatie | Press accreditation: Guy Vermeiren

Advocaat | Legal adviser: Geert Sustronck

Sportief Adviseur | Sport Advisor: Wielerbond Vlaanderen